HakkımızdaMetal Servis kurulduğu 2001 yılından bu yana ülkemizde veya yurt dışında çok değerli yüzlerce endüstriyel projeye çelik malzeme tedarik etmiştir.

Her zaman en iyi kalite, en uygun fiyat ve en kısa teslim süresi düşüncesinden hareket ederek müşterilerinin beğenisini kazanmış ve tercih sebebi olmuştur.

Metal Servis enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu dikişli ve dikişsiz boru, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları (cıvata, somun, saplama), multicore /çoklu boru ürünlerini kendi stoklarından veya yurtdışından ithal ederek tedarik etmektedir.

2006 yılında Tuzla`da daha önce ithal ettiği paslanmaz çelik boru bağlantı parçalarını (dirsek, tee, redüksiyon) üretmeye başlamıştır.

2014 yılından itibaren üretimini Euroform Çelik İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti adı altında yeni bir şirketle ayırmış, bugün halen Bursa Orhangazi`de devam ettirmektedir.

Metal Servis kaliteli hizmetin gereksinimi olan ISO 9001: 2015 kalite belgesine sahiptir.

Metal Servis mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle dinamik, çalışkan ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.