HakkımızdaMetal Servis kurulduğu 2001 yılından bu yana ülkemizde veya yurt dışındaki çok değerli yüzlerce mühendislik projesine malzeme tedarik etmiştir.

Her zaman en iyi kalite, en uygun fiyat ve en kısa teslim süresi düşüncesinden hareket ederek müşterilerinin beğenisini kazanmış ve tercih sebebi olmuştur.

Metal Servis enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu dikişli ve dikişsiz boru, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları (cıvata, somun, saplama), multicore /çoklu boru ürünlerini kendi stoklarından veya yurtdışından ithal ederek tedarik etmektedir.

Metal Servis sektörün ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verebilmek için 2006 yılında Tuzla’ya taşınmış ve paslanmaz çelik dikişli / dikişsiz dirsek ve tee üretimine başlamıştır.

Metal Servis kaliteli hizmetin gereksinimi olan ISO 9001: 2008 kalite belgesine, PED DIRECTIVE 97/23/EC ANNEX1 belgesine ve AD2000 W0 belgesine sahiptir.

Metal Servis mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle dinamik, çalışkan ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.